جمعه 07 مهر 1402
زمان: 5
دسته: اخبار خوزستان
لینک کوتاه

برگزاری جلسه کمیسیون سرمایه گذاری شورای شهر

صادق کهوازی رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی از برگزاری جلسه کمیسیون سرمایه گذاری با حضور اعضای شورای شهر خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی، کهوازی گفت: این جلسه با حضور مهداوی رییس کمیسیون سرمایه گذاری،سنواتی،شیشه گری،اسفندیاری،هاشم پور،آذربایجانی و دیگر مدیران شهرداری با هدف بررسی بسته های سرمایه گذاری و رفع چالش های پیش روی سرمایه گذاران در شورای اسلامی شهر اهواز برگزار شد. 

 

رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی با تاکید برتطبیق ظرفیت های موجود در سیستم و شهر افزود: بسته های مختلف و متفاوتی جهت معرفی به سرمایه گذاران در حوزه های رفاهی، خدماتی و حتی پروژه های گردشگری و اقتصادی در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که با نظر مساعد شورای اسلامی قرار تا پایان سال برخی از این فرصت های به مرحله اجرا و بهره برداری برسند. 

 

کهوازی همچنین با اشاره به کوتاه شدن روند بازگشت سرمایه به سرمایه گذاران بیان کرد: در این جلسه علاوه بر بررسی راهکارهای رفع برخی موانع حقوقی، بر کوتاه شدن مدت بازگشت اصل سرمایه به سرمایه گذاران با حذف برخی چالش هاو اصلاح شیوه نامه ها تاکید شد. 

 

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در حوزه های مختلف سرمایه گذاری عنوان کرد: تهیه بانک اطلاعات از فرصت های سرمایه گذاری و ظرفیت سرمایه گذاران در شهر با هدف ایجاد مشوق های لازم در دست اجرا است. 

 

کهوازی رییس سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی در ادامه یاد آوری کرد: بررسی شرایط فراخوان ها و ایجاد بستر مناسب مقررات مالی متناسب با فرآیندهای سرمایه گذاری،استفاده از ابزارهای مالی مناسب میتواند از عوامل مهم جذب سرمایه گذار در پروژها بشمار رود. 

 

وی در خاتمه  ضمن دعوت از سرمایه گذاران بخش خصوصی افزود: طی روزهای آینده تعدادی از پروژه های قابل سرمایه گذاری در سطح شهر فراخوان خواهند شد و امیدواریم با اصلاح روش ها و قوانین پیچیده چالش های پیش روی درآمد زایی از میان برداشته شود.آخرین اخبار

بیشتر

اخبار پربیننده

بیشتر

اخبار مرتبط

بیشتر

طراحی و پیاده سازی: راد وب