جمعه 07 مهر 1402
زمان: 6
دسته: اخبار خوزستان
لینک کوتاه

رییس شرکت گروه ملی فولاد ایران:

مسیر موفقیت کشتی خوزستان باید مادام العمر ادامه پیدا کند

رییس شرکت گروه ملی فولاد ایران با بیان این که تیم کشتی فرنگی گروه ملی امسال قهرمان لیگ برتر می‌شود، گفت: در مجموع مسیر موفقیت کشتی خوزستان باید مادام العمر ادامه پیدا کند.

علی محمدی در مراسم استقبال از علیرضا مُهمدی و پویا دادمرز فرنگی کاران مدال آور خوزستانی در مسابقات جهانی، در فرودگاه اهواز اظهار کرد: خوشبختانه شش نفر از تیم ۱۰ نفره ایران در جهانی صربستان خوزستانی بودند که باعث خوشحالی ما است اما باید وضعیت را به جایی برسانیم که ۱۰ نفر تیم ملی خوزستانی باشند و همگی نیز مدال طلا کسب کنند. ابتدای راه هستیم و البته مسیر خیلی خوب شروع شده است.

وی بااشاره به استقبال پرشور از فرنگی کاران خوزستانی تیم ملی، گفت: این استقبال نشان می‌دهد که مردم قدردان زحمات کشتی گیران هستند. به خانواده این کشتی گیران تبریک می‌گویم. آن ‌ها واقعا قهرمان تربیت کردند. امین میرزازاده تختی خوزستان هم در جهانی صربستان مدال طلا کسب کرد که البته او به دلیل حضور در بازی های آسیایی امروز به خوزستان برنگشت. ان شاءالله مدال طلای بازی های آسیایی را هم کسب کند و سهرابی و کاویانی نژاد دیگر خوزستانی های تیم ملی نیز در بازی های آسیایی موفق باشند.

رییس شرکت گروه ملی فولاد ایران گفت: امیدوارم حمایت ها از کشتی گیران استان خوزستان تداوم داشته باشد. البته معتقدم آقای بنی‌تمیم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز سنگ تمام گذاشته است که از او و رییس هیات کشتی خوزستان قدردانی می کنم.

وی عنوان کرد: باتوجه به حمایت هایی که صورت گرفته است، خوشبختانه هیچ مشکلی در کشتی در استان نداریم. معتقدم با حمایت گروه ملی، اداره کل ورزش و هیات کشتی خوزستان مثلث حمایت از کشتی استان تکمیل شده است و امسال که از ۱۸ مهرماه لیگ برتر کشتی فرنگی ایران آغاز می‌شود و گروه ملی نیز تیم داری می کند، قهرمان می شویم و بعد از آن هم ثمره این موفقیت را در تعداد حضور خوزستانی ها در تیم ملی کشتی فرنگی خواهیم دید. جوانان ملی پوش خوزستانی تا ۱۰ سال دیگر می توانند برای ایران کشتی بگیرند و برای خوزستان قهرمانی به ارمغان بیاورند. این مسیر باید مادام العمر ادامه پیدا کند و همه باید از ورزش خوزستان به ویژه کشتی فرنگی حمایت کنیم.

 

منبع: ایسناآخرین اخبار

بیشتر

اخبار پربیننده

بیشتر

اخبار مرتبط

بیشتر

طراحی و پیاده سازی: راد وب