دوشنبه 21 خرداد 1403
زمان: 2
دسته: اجتماعی
لینک کوتاه

بهسازی فضا و معابر هفت روستای اهواز انجام شد

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری اهواز گفت: بهسازی فضا و آسفالت معابر و خیابان‌های هفت روستای فاقد دهیاری در بخش‌های مرکزی، غیزانیه و اسماعیلیه اهواز انجام شد.

بهمن یوسفی شنبه در حاشیه بازدید از روستاهای اهواز بیان کرد: معابر و خیابان‌های روستاهای فاقد دهیاری سیدعامر، سید کرم، حریه سه در بخش مرکزی، روستاهای شمه و منیثر در بخش غیزانیه و روستای خلیفات در بخش اسماعیلیه بهسازی و آسفالت شد.

وی ادامه داد: همچنین طرح بهسازی و آسفالت معابر و خیابان‌های روستاهای فاقد دهیاری علی اکبر، سلمانه، خیط الرمله چمبه با ۵۰ درصد و روستاهای تصفیه شکر و ملچ با بیش از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیز در حال اجرا است.

یوسفی اظهار کرد: همچنین طرح بهسازی و آسفالت معابر و خیابان های روستاهای فاقد دهیاری در روستاهای سیدعامر، سیدکرم، حریه ۳، تصفیه شکر، علی اکبر از توابع بخش مرکزی، روستاهای شعیمیط جابر، شمه، فضله، منیثر، ملچ، سلمانه، خیط الرمله، چمبه در بخش غیزانیه و روستای خلیفات در بخش اسماعیلیه در حال تکمیل است.

یوسفی با بیان اینکه اعتبار این طرح از محل عوارض آلایندگی پرداخت شده است گفت: طرح بهسازی معابر و خیابان‌های روستاهای اهواز به عنوان یکی از مهمترین مطالبات مردم این‌مناطق در دستور کار فرمانداری است.

شهرستان اهواز دارای سه بخش مرکزی، غیزانیه و اسماعیلیه است.

در ۲ سال اخیر با پرداخت مبالغ قابل توجه عوارض آلایندگی توجه ویژه‌ای به بهسازی فضای روستاها شده است.

 

منبع؛ ایرناآخرین اخبار

بیشتر

اخبار پربیننده

بیشتر

اخبار مرتبط

بیشتر

طراحی و پیاده سازی: راد وب