پنج شنبه 06 آذر 1399
زمان: 9
دسته: فرهنگی

اهدای ۲۰۰۰ تبلت به دانش‌آموزان ماهشهری

امروز، پنجشنبه ششم آذرماه، آیین اهدای ۲۰۰۰ تبلت دانش آموزی در ماهشهر با حضور استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هشت امروز،غلامرضا شریعتی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: خوشبختانه امروز توفیق پیدا کردیم که تعداد دو هزار تبلت را بین دانش آموزان ماهشهر و بندرامام توزیع کنیم.

 به نقل از استانداری خوزستان، وی افزود: این تبلت ها ویژه دانش آموزان کم برخوردار بوده و خوشبختانه این کار صورت گرفت.

شریعتی بیان کرد: با هماهنگی‌هایی که صورت دادیم، با کمک مناطق نفت خیز جنوب و استانداری و کاری که با حمایت دولت به صورت متمرکز در حال انجام است، حدود ۱۴ هزار تبلت در سطح استان ظرف هفته آینده توزیع خواهد شد.

استاندار خوزستان گفت: بر اساس برآورد ما ۳۷ هزار خانواده تحت پوشش کمیته امداد به تبلت یا گوشی هوشمند نیاز دارند و ما آمادگی داریم ۵۰ درصد از ۲۳ هزار تبلت باقی مانده را تامین کنیم.

وی عنوان کرد: جهت تامین ۵۰ درصد باقی‌مانده با آقای بختیاری رییس کمیته امداد کشور تماس داشتم و ایشان تامین ۴۰ درصد این میزان را بر عهده گرفت و ۱۰ درصد باقی مانده را از سایر روش ها تامین خواهیم کرد.

شریعتی بیان کرد: در بخش خانوارهای تحت پوشش بهزیستی نیز آمادگی داریم همین روند را انجام دهیم و ان‌شاالله بتوانیم با کمک کمیته امداد، تعداد ۲۵ هزار تبلت دیگر را تامین کنیم.

منبع:ایسناآخرین اخبار

بیشتر

اخبار پربیننده

بیشتر

اخبار مرتبط

بیشتر

طراحی و پیاده سازی: راد وب